Заступник декана факультету № 1 ХНУВС Сергій Севрюков наголосив на важливій ролі куратора у національно-патріотичному, морально-етичному вихованні курсантів. Було зазначено, що куратор особистим прикладом сприяє формуванню у здобувачів освіти доброчесної поведінки. Учасники обговорили проведення запланованих заходів, таких як кураторські години, бесіди, лекції, онлайн-курси з питань академічної доброчесності, запобігання корупції, протидії дезінформації. Особливу увагу було приділено інформаційно-роз'яснювальній роботі щодо перебігу бойових дій, підготовці до Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля.

Керівництво факультету на постійній основі здійснює контроль та організацію кураторської діяльності.