Доцентом кафедри кримінального права і кримінології, підполковником поліції Ярославом Лизогубом проведено бінарне семінарське заняття для курсантів факультету № 1 за участі слідчого відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи Прилуцького РВП ГУНП у Чернігівській області, слухача магістратури факультету № 1, лейтенанта поліції Івана Гужовського за темою «Обставини, що виключають кримінальну протиправність діяння».

Під час заняття розглянули та обговорили питання змісту та значення необхідної та уявної оборони, крайньої необхідності, фізичного та психічного примусу тощо. Слідчий поділився з курсантами практичними знаннями щодо деяких аспектів емпіричного втілення інституту обставин, що виключають кримінальну протиправність діяння під час здійснення досудового розслідування.