Слідчий відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Камʼянець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області старший лейтенант поліції Вадим Белік та доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Аліна Піддубна провели бінарне заняття із дисципліни «Кримінальний процес» для навчальної групи 305 факультету № 1.

Під час заняття слідчий поділився практичним досвідом щодо вирішення питань, з якими стикаються молоді фахівці на перших роках служби. Обговорено було актуальні питання, що виникають, та особливості складання відповідних процесуальних документів. Слідчий також розповів про особливі порядки кримінального провадження, зокрема, про особливості здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх на підставі угод та у формі приватного обвинувачення, з якими він безпосередньо стикався у своїй практиці.