Старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Пензєва провела у режимі відеоконференції зустріч зі старшокласниками Рівненського ліцею № 12 Рівненської міської ради.

Представниця кафедри розповіла випускникам про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, про умови навчання, побуту та дозвілля курсантів і студентів ХНУВС.

Старшокласники дізналися про можливості, які мають курсанти та студенти університету щодо реалізації своїх здібностей у науковій, творчій і спортивній діяльності, а також про переваги отримання вищої освіти у ХНУВС та перспективи подальшого працевлаштування.