Старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Іншекова провела профорієнтаційну бесіду у режимі відеоконференції зі старшокласниками закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області. Захід відбувся за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради.

Юлія Іншекова розповіла учням про університет, факультети і спеціальності, за якими готують фахівців, умови вступу до ХНУВС. Викладачка навела покроковий алгоритм дій абітурієнта під час вступу до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання системи МВС, роз’яснила алгоритм реєстрації на порталі https://osvita.np.gov.ua/. Окрему увагу було приділено умовам навчання, проживання та дозвілля курсантів. Старшокласники дізналися про переваги навчання в університеті, про роботу наукових гуртків, спортивних секцій перспективи подальшого працевлаштування.