Доцентка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Юшкевич разом із курсантами кураторської групи пройшли онлайн-курс «Інформаційна гігієна під час війни». Вони отримали навички з професійно-педагогічного, інформаційно-комунікаційного, інноваційно-дослідницького, цифрового середовища; компетентності із інформального та професійно-особистісного розвитку, володіння актуальними знаннями в умовах реформ і соціальних трансформацій.

Курс включав 15 годин дистанційного навчання, що відповідає 0,5 кредиту ЄКТС, і зосереджувався на важливості підтримання інформаційної гігієни під час війни. Теми варіювалися від боротьби з дезінформацією до ефективних комунікаційних стратегій у кризових ситуаціях.