Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна разом із кураторською групою провела виховну годину, у межах якої курсанти пройшли онлайн-курс, розроблений експертами Програми НАТО щодо зміцнення доброчесності. Курс «NATO BI Awareness Course in Ukrainian» спрямований на підвищення обізнаності та розуміння принципів доброчесності серед представників оборонних структур та громадянського суспільства. Учасники ознайомилися з ключовими аспектами доброчесності, які є критичними для забезпечення ефективного та прозорого функціонування Сил безпеки і оборони. Курсанти отримали сертифікати про успішне проходження навчання, що підтверджує їхню обізнаність і готовність застосовувати набуті знання у практичній діяльності. Завдяки таким заходам робиться вагомий внесок у розвиток професійних навичок здобувачів освіти, формування високих стандартів етики та доброчесності, що є необхідними для сучасних фахівців у сфері права та державного управління.