Адвокат Ради адвокатів Запорізької області Іван Харченко та доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Оксана Бортнік провели бінарне заняття з курсантами факультету № 1 із навчальної дисципліни «Цивільний процес».

Іван Харченко розповів здобувачам освіти про особливості професійної діяльності адвоката, правила адвокатської етики, порядок пред’явлення позову та розгляду справи по суті.

Особливу увагу він приділив особливостям доказування у справах із відшкодування шкоди, спричиненої злочином чи адміністративним деліктом. Доповідач розповів також про практичні особливості судових витрат, доказів під час відшкодування потерпілим шкоди, спричиненої злочином.

Наприкінці зустрічі Оксана Бортнік запросила представника практичного підрозділу до участі у наступних заняттях.