Завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 майор поліції Юрій Орлов відвідав Головне управління Національної поліції у Чернівецькій області, де провів зустрічі профорієнтаційного характеру із начальником управління кадрового забезпечення полковником поліції Анатолієм Пилипенком, начальником слідчого управління полковником поліції Олегом Степенюком та начальником управління дізнання, капітаном поліції Світланою Масленіковою. Під час зустрічі обговорювалися питання підбору кандидатів для вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальністю 081 «Право» (поліцейські). Юрій Орлов поінформував керівний склад ГУНП у Чернівецькій області про особливості вступної кампанії поточного року, а також про перспективи, можливості та переваги навчання на магістерській програмі для поліцейських у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Вказана програма отримала позитивні рецензії та відгуки від зовнішніх стейкхолдерів, у тому числі й від Головного слідчого управління Національної поліції України. Вона відповідає стандарту вищої освіти та адаптована під запити формування компетентностей слідчих, дізнавачів щодо якісного документування і розслідування воєнних злочинів і пов’язаних з війною кримінальних правопорушень.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо реалізації комплексу спільних заходів із стимулювання практичних працівників підрозділів досудового розслідування до підвищення освітнього рівня, що сприятиме зміцненню правопорядку в державі, захисту прав і свобод громадян, наближенню перемоги над агресором.

ХНУВС