Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна успішно завершила курс навчання з військового права. Цей курс спрямований на підвищення рівня обізнаності юристів для ефективного розв'язання актуальних питань, пов'язаних з отриманням відповідних статусів, встановленням пільг та гарантій, виплат та грошових винагород для військовослужбовців та членів їх сімей.

Онлайн-курс був розроблений Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні у партнерстві з Координаційним центром з надання правничої допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Здобуті Юлією Загуменною знання будуть впроваджені в межах роботи відділення Юридичної клініки ХНУВС у місті Кам'янець-Подільський, що значно покращить якість правової допомоги для військовослужбовців та їх сімей.