Команда проєкту Victory Drones разом із досвідченими експертами та практиками створили цикл лекцій та навчальних матеріалів, присвячених корисним технологіям та їх застосуванню в умовах війни. У межах проєкту Victory Drones військові з позивними Fox та Alfa провели зустріч із деканом Віталієм Романюком і курсантами 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Військові розповіли про використання безпілотних літальних апаратів, роз’яснили їх важливу роль у діяльності Збройних Сил України та інших підрозділів, які здійснюють захист державного кордону та цивільного населення. Курсанти дізналися про будову дронів DJI Mavic 2 та DJI Mavic 3, їх технічні характеристики, способи застосування, а також набули практичних навичок управління дронами.