З метою зміцнення доброчесності серед здобувачів освіти та підвищення рівня етики завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Василь Корнієнко організував проходження онлайн-курсу «NATO BI Awareness Course in Ukrainian» разом із кураторською групою. Курс спрямований на підвищення обізнаності та розуміння принципів доброчесності серед представників оборонних структур і громадянського суспільства. Курсанти отримали сертифікати про успішне проходження навчання, що підтверджують їхню обізнаність й готовність застосовувати набуті знання у практичній діяльності. Такі заходи надзвичайно корисні для здобувачів освіти, адже формують у них професійні навички, високі стандарти етики та доброчесності, необхідні для сучасних фахівців у сфері права та державного управління.