Працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 та відділення психологічного забезпечення ВКЗ ХНУВС провели інформаційну годину з фахівцями, на яких покладені функції керівників курсів факультетів №№ 1-4 та інституту післядипломної освіти за темою «Попередження суїцидальної поведінки в підрозділах Національної поліції України».

Під час спілкування вони зазначили, що підлеглих і курсантів необхідно заохочувати до розумної ініціативи, самостійності й старанності у службі, підтримувати доброзичливі відносини та сприяти формуванню позитивного морально-психологічного клімату в колективі. Доцентка кафедри педагогіки та психології Вікторія Доценко розповіла про індикатори суїцидальної поведінки, на які слід звертати увагу під час спілкування зі здобувачами освіти; мотиви самоушкоджень; захисні фактори, що стримують людину від вчинення самогубства. Психологи запропонували низку заходів із профілактики суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти.

Курсові офіцери поділилися власним досвідом щодо профілактичної роботи з курсантами в умовах воєнного стану.