З нагоди Дня Конституції України представники курсантсько-студентського самоврядування Сумської філії ХНУВС організували і провели інтелектуально-пізнавальний брейн-ринг. У заході взяли участь начальниця відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ, капітан поліції Олена Сашуріна і начальниця відділу соціально-гуманітарної роботи Дніпровського державного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Наталія Карнаух, заступники деканів факультету № 1 та № 4 майор поліції Сергій Севрюков і підполковник поліції Олександр Шломін.

В інтелектуальному поєдинку на знання історії держави і права зустрілися команди факультетів № 1, № 4 та Сумської філії ХНУВС.

Курсантську молодь оцінювало компетентне журі: доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1, кандидат юридичних наук, доцент Віктор Лазарєв, фахівець факультету № 1, старший лейтенант поліції Владислав Мадика, інспектор Сумської філії ХНУВС, старший лейтенант поліції Сергій Паніотов.

У загальному заліку перемогу здобула команда факультету № 1, II місце посіла команда факультету № 4, III місце – Сумська філія ХНУВС, учасникам брейн-рингу вручили солодкі призи.