Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 ХНУВС Ганна Бабак і Наталія Краснова взяли участь у вебінарі «Developing Thinking Skills in the Young Learners Classroom», що проводився за підтримки NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING. Спікером заходу виступив досвідчений тренер викладачів Алекс Уоррен.

Під час заняття було розглянуто низку питань: «Що є основною метою освіти у 21 сторіччі?», «Що ми маємо на увазі під поняттям розумові навички?», «Як ми можемо заохочувати і розвивати розумові навички?»

На вебінарі також було представлено проєкт «Project Zero», основна мета якого – глибоке розуміння змісту навчання; впровадження величезної мотивації під час навчання; розвиток мислення та розумових навичок; розвиток належного ставлення до процесу здобуття знань.