Для курсантів другого курсу факультету № 1 було проведено бінарне практичне заняття з адміністративного процесу на тему «Особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення». Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Марина Джафарова разом з інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області, старшим лейтенантом поліції Артемом Лихомановим розповіли про особливості деяких адміністративних правопорушень.

Практичний працівник ознайомив курсантів з основними чинниками, що сприяють учиненню адміністративних правопорушень, висвітлив основні засади запобігання правопорушенням і формування правової свідомості громадян. Окрім того, Артем Лихоманов проаналізував особливості притягнення до адміністративної відповідальності на підставі окремих статей КУпАП, сформулював обставини, які виключають адміністративну відповідальність, проаналізував умови й випадки складання протоколу про адміністративне правопорушення відповідно до ст. 258 КУпАП.

Доповідач також звернув увагу здобувачів вищої освіти на умовах складання постанови про адміністративне правопорушення, виокремив типові помилки, яких припускаються поліцейські під час її складання, що є підставою для скасування такої постанови в суді.