Народний депутат України Олександр Бакумов і доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Олександр Радченко спільно провели бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Конституційне право» за темою «Основи правового статусу іноземців та осіб без громадянства» з курсантами факультету № 2.

Під час заняття Олександр Бакумов ознайомив здобувачів освіти з особливостями законодавчого забезпечення правового статусу іноземців та осіб без громадянства в Україні. Обговорювалися також питання щодо особливостей роботи народних депутатів України в умовах воєнного стану, заходи із протидії російській збройній агресії проти України, було наголошено на важливості стабільної й ефективної роботи Національної поліції по забезпеченню публічного порядку в Україні, зокрема на деокупованих територіях та необхідності дотримання норм міжнародного гуманітарного права.

Наприкінці семінарського заняття курсанти ставили запитання народному депутату, що їх найбільше цікавили.

ВЗГ ХНУВС