Завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Гудзь, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна та курсантки університету відвідали Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою та зустрілися з учнями 10-11 класів.  Зустріч відбулася за сприянням начальника відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради  Дністровського району Чернівецької області Людмили Пастушок та в.о. директора ліцею Ірини Анастіної.

Представники університету ознайомили  присутніх з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу, як на факультети за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. Ліцеїстам було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Зустріч відбулась в дружній і теплій атмосфері. Курсанти поспілкувались з ліцеїстами, розповіли їм про свої враження від навчання, поділилися досвідом вступу до вишу.