Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Наталія Горбач провела засідання круглого столу англійською мовою з курсантами першого курсу факультету № 2 на тему «Як я розумію патріотизм».

Патріотизм – одне з найглибших почуттів, яке закріплювалося століттями розвитку нації. Ключовими для обговорення серед учасників круглого столу були такі питання як: що таке справжній патріотизм, любов до своєї країни, своєї нації та культури, любов до духовних, культурних і матеріальних цінностей, відданість своєму народові та готовність жертвувати собою, щоб сприяти добробуту країни. Курсанти висловили особисту думку та навели приклади патріотичного служіння Батьківщині в різні історичні часи. Було наведено численні приклади прояву патріотизму Героїв нескореної України, які боронять нашу країну від російських агресорів.