Ректор Валерій Сокуренко привітав курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які стали учасниками Чемпіонату світу з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих, що відбувся в Греції. Вони представляли Україну в складі Національної збірної команди.

Курсант 3 курсу факультету № 2, капрал поліції Дмитро Шелесько виборов срібло у ваговій категорії до 57 кг, провівши чотири успішні поєдинки у двобої проти супротивників. Він здобув ліцензію на право представляти Україну на Всесвітніх іграх, що пройдуть у Китаї наступного року.

Курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Поночовний і курсант 1 курсу факультету № 1 Андрій Світличний отримали спортивне звання кандидата майстра спорту України з гирьового спорту.