У межах співпраці відділу соціально-гуманітарної роботи з відділом молодіжної політики Вінницької міської ради курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у молодіжному форумі «Зміни – це ми».

Університет завжди активно співпрацює з органами місцевого самоврядування, тому здобувачі освіти є постійними учасниками соціальних, волонтерських та інших проєктів м. Вінниця. Під час заходу курсанти взяли участь в обговоренні важливих проєктів рішень, що можуть вплинути на розвиток громади, спілкувалися з досвідченими активістами міста, дізналися про «молодіжний активізм» і як стати його частиною. Участь у форумі та безпосередньо грі «Крок до влади» стимулювала молодь вишу розвивати особистісні лідерські якості для активної участі у громадському житті. Вони більш детально поринули у світ громадського активізму, зрозуміли, як працює місцева влада.