Українська громадськість 29 січня відзначає День пам’яті Героїв Крут. Понад 100 років тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Бій під Крутами посідає чільне місце в національній історичній пам’яті.

До дня вшанування героїв Крут курсанти однієї з навчальних груп факультету № 3 разом із куратором – доцентом кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Вікторією Доценко – відвідали експозицію Вінницького краєзнавчого музею, присвячену героям Крут.

Під час екскурсії курсантам розповіли декілька версій, чому сталися трагічні події під Крутами, показали архівні документи, фотоматеріали, літературні твори, що висвітлюють цю драматичну та водночас героїчну сторінку історії боротьби нашого народу за власну державність.

Найкращим проявом пошани до подвигу борців за вільну Україну має бути сильна, демократична, мирна й успішна держава.