Заступник декана факультету № 3 Григорій Джагупов разом із помічником ректора Віктором Слишем і старшим інспектором сектору кадрового забезпечення відділу поліції № 3 Полтавського районного відділу поліції ГУНП в Полтавській області капітаном поліції Олександром Петренком провели зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти Ланнівської ОТГ Карлівського району Полтавської області.

Працівники університету ознайомили учнів з умовами вступу та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Вони детально розповіли про факультети і спеціальності, за якими проходить навчання в поліцейському виші та дали вичерпні відповіді майбутнім абітурієнтам щодо особливостей вступу в 2024 році.