Викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Михайло Бамбуляк провів профорієнтаційну зустріч зі студентами «Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій» у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Викладач розповів молоді про умови вступу до університету, спеціальності, за якими готують фахівців для Національної поліції. Студенти дізналися про діяльність наукових гуртків, спортивних секцій, про підготовку збірних команд ХНУВС за різними видами спорту та здобутки спортсменів університету на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Особливу увагу Михайло Бамбуляк привернув до переваг навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, широкого вибору затребуваних спеціальностей та перспектив подальшого працевлаштування, особистісного та кар'єрного зростання.