Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний та старший викладач кафедри, майор поліції Олена Макарова разом із курсантами 1 курсу та слухачами магістратури факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у психологічному тренінгу на тему «Психостійкість в умовах бойових дій» у «Центрі готовності цивільних».

Центр працює за підтримки ГО «Благодійний фонд Сергія Притули», спікерами тренінгу стали тренери-психологи військової школи «Боривітер» Сергій Жалюк та Інна Дементьєва. Під час тренінгу викладачі та здобувачі освіти дізналися про бойовий стрес та його вплив на мозок людини; фактори, що впливають на стресостійкість; гострі стресові реакції; як допомогти товаришу та собі. Учасники тренінгу отримали теоретичні та практичні знання щодо роботи зі стресовими станами в умовах бойових дій, виконали практичні вправи, спрямовані на стабілізацію психологічного стану під час екстремального стресу та більше дізналися про досвід роботи психологів із військовими, які пережили важкі для психіки події.