Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 спільно з курсантами гуртка спеціальної фізичної підготовки зустрілися із військовослужбовцями, які зараз проходять реабілітацію в одному з медичних закладів. Вони організували для учасників бойових дій спортивні заняття із волейбольним м’ячем.

Захід проведено із метою психологічної та соціальної адаптації ветеранів, зокрема осіб з інвалідністю внаслідок війни. Щотижневі заняття спортом, а це комплексні вправи, гра у волейбол, тренування з елементами боксу та кікбоксингу, розвивають необхідні рухові навички, сприяють правильному фізичному відновленню наших захисників. Сила волі та оптимізм українських героїв завжди вражають курсантів, для них військові є прикладом мужності й відваги, патріотизму, стійкості та незламності.

#Дружняпідтримка