Для здобувачів вищої освіти факультетів №№ 1-4 Харківського національного університету внутрішніх справ куратори з виховної роботи відділу соціально-гуманітарної роботи Валентина Лаврусенко, Марія Артюхова та Андрій Прохоров провели диспути на тему «Що означає бути патріотом України?».

Курсанти дискутували, говорили про його значення та основні прояви на прикладах Героїв Небесної Сотні, добровольців АТО-ООС, сучасних захисників і захисниць України тощо. Важливо розуміти, що патріотизм – це найсуттєвіший показник моральності людини, це насамперед глибоке почуття любові й поваги до духовних, культурних і матеріальних цінностей України, готовність пожертвувати своїми інтересами заради Батьківщини та стати на її захист у разі потреби.