Бінарне заняття на тему «Забезпечення та здійснення кримінального провадження, дружнього до дитини. Опитування в умовах, дружніх до дитини, за методикою “Зелена кімната”» для слухачів курсу «Служба освітньої безпеки» провели старша інспекторка сектору ювенальної превенції Кременчуцького районного управління поліції ГУНП у Полтавській області, старший лейтенант поліції Євгенія Святна і доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний. Слухачі ознайомилися з основними принципами правосуддя, дружнього до дитини; методами роботи в «Зеленій кімнаті»; особливостями ведення записів – фіксування інформації, отриманої під час опитування/допиту; роботою в команді – ефективна співпраця з іншими фахівцями, координація дій під час опитування/допиту тощо. Отримані знання допоможуть майбутнім офіцерам служби безпеки проводити опитування дітей більш ефективно та етично, що та само сприятиме збору надійних і правдивих свідчень.

Проєкт «Служба освітньої безпеки» реалізується за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти та науки України, Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції. Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни й створити безпечне середовище після війни.