Директорка Кам’янець-Подільського ліцею Альона Кузема разом із доценткою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Діаною Кірікою провели бінарне заняття для майбутніх офіцерів служби освітньої безпеки на тему «Паспорт безпеки закладів освіти. Визначення, наповнення та участь поліцейських СОБ у його формуванні».

Освітянка Альона Кузема розповіла присутнім про особливості роботи у школах, систему захисту прав дітей, про паспорт безпеки закладу загальної середньої освіти та участь офіцерів СОБ у його формуванні та наповненні. Директорка ліцею також надала поліцейським практичні поради щодо спілкування з дітьми та проведення заходів із запобігання правопорушенням, тісної співпраці офіцера чи офіцерки СОБ з адміністрацією закладу освіти щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу. «Для школярів працівники служби освітньої безпеки мають бути не просто працівниками поліції, а й друзями, до яких завжди можна звернутися за порадою. Працювати з усіма учасниками освітнього процесу – педагогічним колективом, учнями та їхніми батьками – є вашою головною функцією», – зазначила Альона Кузема наприкінці заняття.