Представники факультетів № 3 та № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Петленко, Олександр Шульгін, Дар’я Балаш та Тетяна Хворост відвідали Харківську загально освітню школу І-ІІІ ступенів № 38 та Харківську спеціалізовану освітню школу № 181, де поспілкувались з учнями 11 класів.

Під час відвідування навчальних закладів представники університету поспілкувалися з відповідальними особами шкіл та учнями випускних класів щодо особливостей вступної компанії 2021 року. Майбутні вступники дізналися про перспективи, форми навчання та переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Особливу увагу було приділено навчанню на факультетах № 3 та № 6. Учням також розповили про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, навчання на військовій кафедрі, умови проживання у гуртожитках, роботу наукових гуртків, спортивних секцій та художньої самодіяльності. Представники поліцейського вишу продемонстрували роботу експерта-криміналіста, а також прийоми та правила поведінки у екстремальних умовах.