У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочалися змагання на першість університету із баскетболу серед курсантів і студентів вишу. Відкрив змагання проректор університету Сергій Бортник, який підкреслив важливість спорту в житті сучасної людини, особливо молоді, яка навчається в університеті й обрала професію правоохоронця. Належна  фізична підготовка є необхідною складовою підготовки до служби в Національній поліції. Сергій Миколайович побажав перемоги найсильнішій команді.

У змаганнях беруть участь команди факультетів №№ 1–4 та 6. У складі кожної по 10 гравців. За результатами змагань буде визначено команду-переможницю, яка отримає перехідний кубок вишу та диплом.