Представники Харківського національного університету внутрішніх справ: доцент кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4, кандидат технічних наук Петро Клімушин, доцентка кафедри трудового та господарського права факультету № 2, кандидатка юридичних наук, доцентка Олена Чорноус і професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидатка юридичних наук, доцентка Наталія Горобець провели профорієнтаційну роботу у Маріупольському технічному ліцеї, де зустрілися з керівництвом закладу – заступником директорки ліцею Ларисою Цибенко та учнями 10-х та 11-х класів.

Відбулася жвава дискусія з питань вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, також старшокласників запросили на Дні відкритих дверей, що відбуваються у вищі онлайн. Майбутні випускники ліцею проявили зацікавленість щодо змісту навчання на факультетах університету, умов проживання, студентського та курсантського життя. Школярів, які виявили бажання вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ було додано до мережі Viber-групи «Абітурієнт ХНУВС 2022».