Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук провів засідання наукового гуртка для курсантів другого курсу факультету № 4 на тему «Англійська мова в повсякденному житті. Відмінності між британським, американським і австралійським варіантами англійської мови».

Викладач розповів про неоднорідність англійської мови, про те, що вона існує в десятках діалектів, серед яких найбільш популярні – британський, американський, канадський, новозеландський і австралійський. Найбільшого поширення сьогодні в силу політичного й культурного впливу цих країн у світі, посіли британська й американська англійська. Олег Гончарук навів приклади граматичних, фонетичних та лексичних відмінностей у мові представників різних англомовних країн, запропонував курсантам переглянути відеоролики з YouTube та ознайомитися з різними діалектами.