Слідча відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Кам’янець-Подільського міського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, старший лейтенант поліції Ілла Янчишина та доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Олександр Пабат провели для першокурсників факультету № 4 бінарне заняття за темою «Міністерство внутрішніх справ України. Національна поліція України. Національна гвардія України».

Курсантів ознайомили із завданнями, принципами діяльності, загальною структурою та компетенцією Національної поліції, обговорили сучасну систему правоохоронних органів, їх функціональне призначення та обсяг повноважень. Ілла Янчишина також розповіла про особливості відповідальності поліцейських, їх правовий статус і гарантії діяльності тощо.