Завідувачка кафедри іноземних мов, кандидатка педагогічних наук, доцентка факультету № 4 Олена Статівка провела зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти м. Кам’янець-Подільський: ліцей № 2 ім. Т.Г. Шевченка, ліцей № 6, ліцей № 9 ім. А. М. Трояна, ліцей № 10, ліцей № 13, ліцей № 14. В заході взяли участь понад 100 школярів.

Вона ознайомила ліцеїстів зі спеціальностями, за якими готують фахівців для підрозділів Національної поліції України, розповіла про переваги навчання у закладі вищої освіти та перспективи кар'єрного росту поліцейського.

Майбутні вступники дізналися про специфіку підготовки курсантів за різними спеціальностями, а також особливості вступної кампанії у 2024 році.

Курсанти продемонстрували випускникам, які знання та навички отримують здобувачі освіти поліцейського вишу, показали екіпірування поліцейського під час виконання спеціальних завдань та розповіли про роботу криміналіста.