У чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу WAKO серед учнів та студентів, що проходив у місті Кам’янець-Подільський, взяли участь здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсанти поліцейського вишу вибороли такі місця:

І місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Роман Пшеничний у ваговій категорії до 81 кг;

І місце – курсант 1 курсу факультету № 4 Нікіта Соронін вагова категорії до 63,5 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету №1 Назар Лось у ваговій категорії до 69 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 4 Віктор Гудзь у ваговій категорії до 75 кг;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 4 Олександр Маринкевич у ваговій категорії до 71 кг;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету №4 Микола Росоха у вагова категорії до 75 кг.

Курсантів привітали декан факультету № 1 Віталій Романюк і декан факультету № 4 Микола Марчук.