Нещодавно було підбито підсумки ІІ етапу XХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2024» та ХV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024», в яких взяв участь випускник факультету № 4 спеціальності «Кібербезпека» ХНУВС Максим Міняйло.

Члени журі високо оцінили розробку Максима «Litmus», мета якої – автоматизація накопичення інформації з відкритих джерел поліцейськими підрозділами. Науковий керівник розробки – завідувач кафедри протидії кіберзлочинності Олександр Манжай.

Відповідно до рішення компетентного журі та організаційного комітету Максим Міняйло був нагороджений дипломом за ІІІ місце серед студентів закладів вищої освіти ІІI-IV рівнів акредитації та дипломованих розробників.