Професори кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 ХНУВС Світлана Лучик і Василь Лучик на чолі із завідувачем кафедри, професором Олександром Манжаєм провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями 11 класу Берегометського ліцею № 3 Вижницького району Чернівецької області.

Випускники ліцею ознайомились з спеціальностями та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка фахівців в Харківському національному університеті внутрішніх справ, дізналися про особливості вступу до поліцейського вишу. Більш детально ліцеїстам розповіли про спеціальності «Кібербезпека» та «Інформаційні системи і технології», а також престижність і затребуваність фахівців цих професій, можливість працевлаштування.