Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС на тему «Міжкультурна комунікація у сучасному світі в умовах воєнного стану». Доцентка кафедри Валентина Почуєва обговорила з курсантами ситуацію, що склалася під час повномасштабного вторгнення на територію України, та підкреслила, що знання іноземних мов є додатковим практичним інструментом боротьби українського народу за власну суверенність, незалежність і територіальну цілісність. Вона зазначила, що фахівці зі знанням іноземних мов є голосом української нації на міжнародній арені, оскільки мова – це своєрідний міст, що поєднує нашу країну з рештою держав, готових на міжкультурний діалог і партнерство. Під час дискусії молодь зробила висновок, що міжкультурна комунікація була і залишається важливою складовою глобалізаційного діалогу, і євроінтеграційні наміри України передбачають активну взаємодію з повноправними членами ЄС та адаптацію багатьох сфер життя українців до європейських стандартів.