Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів, доктор юридичних наук, професор, підполковник поліції Костянтин Бугайчук провів лекційне заняття із членами науково-практичного гуртка ТСП «ЩИТ» кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 за темою «Підготовка та оформлення презентацій».

Він продемонстрував гуртківцям приклади використання текстового та візуального матеріалу, принципи та правила підбору зображень, шрифтів, наголосив на необхідності дотримання правил єдності композиції та візуальної частини презентації. Окрема увага була приділена дизайну тексту інформаційного матеріалу. Також учасники розглянули стандарти набору та верстки, принципи композиції, використання ілюстрацій, виносок, цитат тощо.

До заходу в режимі відеоконференції також приєдналися випускники університету.