Суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду України, доктор юридичних наук, професор Євген Петров та завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4, кандидат юридичних наук, професор Олексій Зайцев провели лекційне бінарне заняття у кількох групах факультету № 2 за темою «Загальні положення про договір». Євген Петров розповів курсантам про основні тенденції ставлення до укладення договорів у судовій практиці Верховного Суду, розкрив питання важливості вибору ефективного способу захисту у разі звернення до суду. Окремо було наголошено, якщо за загальними правилами немає можливості визначити справжню волю особи, яка вчинила правочин, до уваги беруться мета правочину, зміст попередніх переговорів, усталена практика відносин між сторонами, звичаї ділового обороту, подальша поведінка сторін, текст типового договору та інші обставини, що мають істотне значення.

Наприкініці зустрічі суддя побажав курсантам сумлінно навчатися та підвищувати свій професійний рівень.