Інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції № 2 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області, капітан поліції Анатолій Лимар разом із старшою викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Наталією Горбач і викладачкою цієї ж кафедри Юлією Бортник для курсантів 1 курсу факультету № 2 провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням». Анатолій Лимар розповів про роботу поліцейського під час бойових дій: порятунок людей з-під завалів, допомога в евакуації під час обстрілу, протидія колаборантам тощо. Капітан поліції наголосив на необхідності здобуття хороших знань і порадив приділяти увагу не лише теоретичним дисциплінам, а й фізичній підготовці. Поліцейський підкреслив важливість володіння іноземними мовами. На особистому прикладі він розповів як надбані навички стали у нагоді під час спілкування з іноземними журналістами, які відвідали Київську область у перші дні повномасштабної війни.