Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Вікторія Филипська провела засідання наукового гуртка на тему «Академічна доброчесність як важлива складова під час роботи з науковою літературою». Курсанти пройшли анкетування англійською мовою з проблеми вивчення рівня обізнаності учасників освітнього процесу щодо принципів академічної доброчесності в Харківському національному університеті внутрішніх справ та ознайомилися з розділом «Академічна доброчесність» на сайті університету. У формі рольової гри розігрували ситуації англійською мовою щодо визначення проявів порушення академічної доброчесності та виконували квестові завдання. Курсанти отримали практичні поради про оформлення списків джерел, цитування та посилання під час написання рефератів, дипломних і магістерських робіт.