4 червня світ відзначає Міжнародний день невинних дітей жертв агресії, Україна вшановує пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії. Починаючи з 2014 року через військову агресію та аморальні терористичні атаки українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення, втрачають життя.

Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ хвилиною мовчання вшанували памʼять безневинних жертв російського терору та поклали квіти до місця жахливого ракетного удару у м. Вінниця, де загинули діти, та до стели «Міста-герої України» у м. Камʼянець-Подільський.

Кожен факт вбивств і поранень українських дітей, сексуального насилля над ними, їх депортації та примусове переміщення росією є свідченням геноциду українського народу і злочинів проти людяності.

Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину.