Завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Тетяна Гудзь, професор кафедри Андрій Войціховський та доцент кафедри Олександр Радченко взяли участь у черговій онлайн-лекції Конституційного Суду України на тему «Судовий збір під час здійснення судового контролю за виконанням судового рішення в контексті Рішення КСУ від 13 травня 2024 року».

Судді Конституційного Суду України Галина Юровська та Віктор Городовенко розкрили слухачам проблемні аспекти реалізації обов’язку щодо сплачення судового збору під час здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, зокрема в контексті рішення Конституційного Суду від 13 травня 2024 року. Доповідачі надали ґрунтовний правовий аналіз проблемних питань, змін у законодавстві та впливу цього рішення на практику судового контролю і права учасників судового процесу.