Доценти кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олег Гончарук і Валентина Кочина взяли участь у міжнародних онлайн-вебінарах, організованих National Geographic Learning та Linguist LLC. На вебінарі «Design Homework that Makes Students Want to Learn More» Олег Гончарук ознайомився із використанням різноманітних типів домашніх завдань для залучення та мотивації студентів. Учасникам розповіли, як надавати чіткий та корисний зворотний зв'язок щодо домашніх завдань та як подолати поширені проблеми, з якими стикаються викладачі під час створення та оцінювання домашніх завдань.

Проблеми, які з’явилися в галузі освіти через широкомасштабну військову агресію росії, а саме «навчальні втрати»: причини, наслідки й шляхи подолання, – були розглянуті на вебінарі «Who is Absent Today: How to Identify and Bridge Learning Gaps», в якому взяла участь Валентина Кочина.

За результатами заходів викладачі кафедри підвищили професійну майстерності та отримали сертифікати учасників.