Під час шикування особового складу факультету № 4 заступник декана, підполковник поліції Олександр Шломін привітав та вручив курсантам та курсанткам відзнаки, подяки та сертифікати за участь у науково-практичних конференціях, спортивних змаганнях, тренінгах тощо.

Подяку Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ отримав курсант Андрій Синжерян за особисту ініціативність наполегливість та активну участь у науковій діяльності університету.

Курсант Артем Олійник отримав нагороду за перемогу у турнірі з бойового мистецтва Комбат самозахист ICO у м. Кам’янець-Подільський у півпрофесійному поєдинку за правилами ММА у ваговій категорії до 77,1 кг.

Сертифікати за участь у Міжнародних науково-практичних конференціях отримали:

- Іван Цуркан, Роман Стецик, Артем Шимко, Микита Верзілов – «EUROPEAN CONGRESS OF SCIENTIFIC ACHIEVEMENTS» (м. Барселона, Іспанія);

- Катерина Жмуровська, Кирило Чукалов, Товстик Вадим та Іван Цуркан – «TEHNOLOGIES OF SCIENTISTS AND IMPLEMENTATION OF MODERN METHODS»(м. Копенгаген, Данія);

- Катерина Борисова – «IMMERSIVE TEHNOLOGIES IN EDUCATION».

За проходження тренінгу із використання відкритих джерел інформації (OSINT) під час розслідування воєнних злочинів, який орієнтований на поглиблене вивчення основних джерел OSINT та оволодіння практичними навичками з використання найбільш дієвих інструментів OSINT, отримали сертифікати курсанти: Сніжана Антощук, Карина Колесник, Іван Кравченко, Дмитро Карпов, Андрій Шарий, Максим Трофименко, Максим Сітало, Дмитро Степуренко, Сергій Саєнко, Іван Цуркан, Владислав Шарко, Богдан П’яник, Микита Верзілов, Вадим Шмалюк, Вадим Товстик, Владислав Ласкаржевський, Владислав Дзярик, Артем Шимко.

Сертифікати за участь у тренінгу із першої домедичної допомоги, який провели ліцензовані тренери Камʼянець-Подільської міської організації «Товариство Червоного Хреста України» вручено курсантам: Владиславу Пінкевичу, Данилу Слободянюку, Олексію Діденку, Роману Лук’янову, Даніїлу Зайкову.