Викладацький склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов та Лариса Сазанова взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Will Generative AI ruin creativity? Life Competencies in the Generative AI era» від Cambridge University Press & Assessment.

Викладачі ознайомилися з поняттям «генеративний штучний інтелект», чим він відрізняється від традиційного та що можна генерувати за його допомогою. Спікери вебінару розповіли про поєднання життєвих компетенцій із використанням штучного інтелекту. Це дає можливість зробити заняття більш цікавими, підвищує інтенсивність навчального процесу, формує мотивацію до пізнавальної діяльності, активізує розумові здібності, залучає до роботи пасивних студентів, формує абстрактне та логічне мислення та сприяє індивідуалізації та інтенсифікації навчання через самостійну роботу з цифровими ресурсами.