Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка взяла участь у міжнародному вебінарі «Getting Better Outcomes from your Outcomes Visible Outcomes – Making Learning Visible (and successful)», організованому та проведеному National Geographic Learning. Олена Статівка ознайомилася з найсучаснішими методиками навчання дорослих, прослухала поради від співавтора підручника «Welcoming Outcomes 3е in Ukraine» Х’ю Делларом стосовно застосування матеріалів серії «OUTCOMES» для пояснення прикладів завдань, запам’ятовування під час вивчення іноземної мови. Спікер заходу Алекс Воррен розповів про проведення досліджень стосовно об’єднання низки стратегій навчання, які сприяли розвитку студентів і привели до самостійності та успішним результатам.