У Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл 129 курсантів останнього курсу навчання факультетів №№ 1, 2, 4 за спеціальністю «Право» Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження стажування в територіальних підрозділах.

Розподіл провели заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області підполковник поліції Андрій Матвієнко та заступник начальника відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області підполковник поліції Олександр Рябченко. Звертаючись до здобувачів освіти, вони наголосили на сумлінному та відповідальному ставленні до виконання обов’язків працівника поліції та дотриманні дисципліни і законності.

У заході також взяли участь представники від факультетів та навчально-методичного відділу університету.

З 22 лютого по 30 травня 2021 року стажування на посаді будуть проходити 300 курсантів останнього року навчання за спеціальністю «Право» у двадцяти одному ГУНП в областях та Департаментах НПУ – стратегічних розслідувань і кримінального аналізу.